PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 w Nisku

BILATERAL MEETING SPAIN: students PSP 3 Nisko vs. students IE Salvador Vilarrasa z Besalu w Katalonii

Wreszcie poznaliśmy się :) 

Radośni Hiszpanie obdarzyli nas uśmiechem. 

 

Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę.

Nasi uczniowie biorący udział w projektcie są bardziej zmotywowani do nauki, zwłaszcza języków obcych, informatyki oraz pozostałych przedmiotów z zakresu współpracy. Sami chętnie szukają nowych informacji, uczą się nowych słów i zwrotów, aby ciekawiej zaprezentować swoją wiedzę partnerom.

 

 

 

19 listopada 2021- nadszedł czas wielkich spotkań !

Punktualnie o godzinie 14.00 CET połączyliśmy się z naszymi partnerami realizującymi wspólnie projekt:

  "Let’s eat healthy"

Zostaliśmy zaskoczeni entuzjastycznymi okrzykami radości. Po etapie przywitań przeszliśmy do prezentacji przygotowanego materiału, pokazującego walory naszej ojczyzny dużej i małej, prezentując naszą piękną szkołę oraz nasze zaangażowanie w realizację projektu. Następnie zostaliśmy poddani serii pytań o nasze miasteczko, system edukacyjny, nasze zainteresowania. Okazało się, ku naszemu zdumieniu, że poziom naszego zaawansowania językowego pozwala na zrozumienie oczekiwań rozmówcy, a nawet na udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania.

    Byliśmy z siebie niesamowicie dumni.

         Spotkanie szybko minęło, a my zastanawiamy się, kiedy będzie następne.

 

Dziękujemy Pani Urszuli Bąk

Congratulations Ursula !