PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W NISKU

Pożegnanie oddziału przedszkolnego

„Żegnaj przedszkole kochane…”

Cóż, przyszedł i ten moment, jak co roku, kiedy dzieci z naszej szkoły pożegnały swoim występem oddział przedszkolny. W tym roku dzieci miały swój dzień 21czerwca.

Odświętnie ubrane  przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie pt. „Jak Tosia z Plastusiem po Polsce wędrowali”. Cała sala rozbrzmiewała śpiewem, recytacją i tańcem. Dzieci przebrane za krakowianki i krakowiaków zaprezentowały tańce : "Taniec górali i góralek”, „ Krakowiaka”, „Polkę Tramblankę ”, „Koziorajkę”, „Menueta”. Przedszkolaki uświetniły występ grą na instrumentach perkusyjnych. Oczywiście w czasie występu nie zabrakło wesołych piosenek, wyśpiewywanych na całe gardło przez naszych małych artystów.

Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów i pamiątek. Nasi mali bohaterowie tego dnia otrzymali z rąk Pani Dyrektor w pełni zasłużone dyplomy. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!